o ka demotyvacijoj veiki?
Technologijos turėjo išlaisvinti - Deja negrįžtamai įkalino...
Anonimas
5165
Anonimas
5167
Gerai, kad nenaudoju twiterio ir pan, facebookas tik bendraut su draugais is kitu saliu, email tik registruot anketoms :)
|

