Tapsiu tokia... kad kai pamatysi mane, pagalvosi: - ''O kažkada ji buvo mano"...

2011.01.26 11:48 Tigga
  • 7
1
meile





: meile


Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
kai kurioms tai ir plastikos chururgija bejege :D
Grįžti į viršų