#3 TODĖl kad jų apranga yra pritaikita taip kad nereikėtu triusiku :D visi/visos dviratininkai-es taip
|
|
|
Anonimas
4697
#3 TODĖl kad jų apranga yra pritaikita taip kad nereikėtu triusiku :D visi/visos dviratininkai-es taip
Vandenis
5449
koks idegis xD
calleis
5449
ooouch.. net man paskaudo :D
mecha
5449
Kodel jis be triusiku?
Anonimas
5449
Mhm, o aš dabar gyvenu su puslavoniu kuris visas susiskaldė per maratoną
kasiakas
5449
Turėtų
|