Tu turėtum pistoletą ir vieną kulką.. - Ką pasirinktum?

2011.05.18 ToTo
  • 12
113
Tu turėtum pistoletą ir vieną kulką..







Nuotraukos nėra
Anonimas 2910    
Tave nusauciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
NACHUJ ISVISA SAUTI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5136    
aisku vaika, suniukas toks mieliakas :**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
Vaika :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
Ne, nu bet ziuriu cia atsilupusiu pilna... kaip noreciau, kad visi jus patektumet i Pjuklo zaidima... Net gerai nepagalvoje pultumet saudyt, o juk pasakyta kad tik TURETUMET kulka ir pistoleta, tai nereiskia, kad privalot jais ir pasinaudot... Man bloga nuo jusu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5237    
Idiotiškas klausimas, nusivyliau tiek demotyvatoriais, tik patvirtinusių jų darbą moderatoriais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5350    
aisku suni!! zmones blogiau uz gyvulius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
šaučiau į šunį ir specialiai nepataikyčiau
Geras_Iksas 5476    
geras demo ivertinimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Bent jau kazkas panasaus i tai, ka cia turetu talpint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
#70 tj gi ToTo irgi zmogus......tikiuosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
ToTo, tave nushauciau!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
Vaika, ir taip zmoniu per daug.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
Kūdikį nušaučiau.Ir px man į Jūsų nuomonę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
manau si demotyvacija nori parodyt kad zmones pradeda vertinti sunis labiau negu vaikus netgi is komentaru galima spresti kad dauguma rinktusi nusauti vaika, nors prisiminkit zmogus yra zmogus (nors ir sergantis DS jis vistiek zmogus) o suo tera zmogaus naminis gyvunelis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Imčiau pistoletą vietoj kulkos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Išsigimėlis vaikas, o šuo bent naudingas gali būti, nieko nešaučiau. Palikčiau vaika, o šunį pasiimčiau.
Nuotraukos nėra
noxiukas 5509    
Autorius lopas ka tau vaiku ne sunio negaila? Pagalwok pirmiau geriau tokius kj tawe nusaut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Sauciau i vaika ,nes jis ne mano,o suo siaip mielas gyvunas <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
jai tureciau pistoleta ir kulka nu butu zjbs bet reik pasirink imciau pistoleta ka jus nzn o prie ko cia nuotraukos?
Nuotraukos nėra
meistras 5510    
ajsku kad autorju! Liux 85 ir 84...respect...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
#91 pz sakiau jei netureciau pasirinkimo ir privaleciau saut i kanors, juk neketinu saudyt sunu :D tiesiog suo yra suo o zmogus yra zmogus ir JEI NETURECIAU PASIRINKIMO sauciau i suni ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
#88 tu nesveikas.!!!!!!!!!!
Nei į vieną nešaut ir tiek.Save nusišaut.Blemba ir taip šaudo tuos šunis va tokie dx kaip tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
vaika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
vaika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
aisku kad suni jus jauskit skirtuma kur suo o kur zmogus (nesvarbu kad serga ir gali ilgai negyvent)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Vaika xD
Kentux 5512    
Demo autorių
Meskiukass 5512    
Demotyvacijos autoriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
I vaika
Nerimtas 5514    
Šiaip tokia ir turi būti DEmotyvacija, nes priverčia pamastyt, o ne kaip "tas jausmas" arba "meilė tai"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
Abu
Nuotraukos nėra
DmC 5514    
Dabar visi kas pasirinkot Vaika arba šunį pasiemat kulka ir sau i kakta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
nieko nesirinkciau , nes paskui negaleciau po nuzudimo gyventi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
demo autorių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
vaika
Fanatikeee 5514    
nesauti
zilwis777 5514    
Nešauti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
suni
Nuotraukos nėra
xmatas 5514    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
Pistoletą, jis vertingesnis už kulkas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
#67 pritariu ka zinai gal tas vaikas uzaugs dar kokiu psichopatu o suni gali tikrai istreniruot :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
bet stobal ko neidejai savo fotkes tarp tu dvieju? Ka nusautumem?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
Lopiska demo as tave rinkciausi jei pamatyciau. Kaip galima isvis saut i zmogu ar i gyvuna. Lopas esi absoliutus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
ahaha, gerai parasei 'as' :D respect to u :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
pasimciau suni namo, vaika tevam grazinciau parduociau pistoleta ir nupirkciau suniui valgyt! ;D
afigienas 5515    
na kadangi vaikas dar mažas, nelabai būčiau spėjęs įsimylėt - tai vaiką nušaučiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
#62 spaust unlike? ne nu pz degradas :D. cia ne fb
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
#21 pasakyk kur cia humoras? as kaip mazo intelekto zmogus nesuprantu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
#10 pz ka tau ciurkos padare kad taip? plius cia ne ciurka.
(50-100)
Grįžti į viršų