Mieli Lietuvos vyrukai, - demotyvacijos NEPRIVALO būti juokingos. Jos turi demotyvuoti.

2010.08.03 Turbosraige
  • 19
49
vyrai,moterys,dar,vienas,karas,tarp,idiotu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Bet nu ohoho, komentarai čia veža. "Man patinka linksmos demotivacijos, juk smagiau pažvengt". Bet tai žmonės, gal nepainiojam motyvacijos su demotyvacija? Demotyvacija turi ne prajuokinti ar sukelti šypseną, o nuliūdinti, nusodinti ar bent priversti susimąstyti. Man patinka kai kurie paveiksliukai čia, geri užrašai, bet gal tada nepainiokim jų su demotyvacijomis ir vadinkime daiktus tikrais vardais - linksmos foto.
Visam šitam saite tas ir nervina kad nelabai skiriama kas yra kas. Suprantu, čia patogus saito formatas peržiūrėt ir palaikint, nu bet...
Siaubas_Baubas 5799    
Žymės: "dar vienas karas tarp idiotu" tiksliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Dėja tavo "Demotyvacijos" nei juokingos nei demotyvuoja. Gal užteks tau tų demotyacijų jau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#43 matosi tamstos intelekto lygis iš komentaro. Daugiau nebeturi ką parašyt, tai siunčia nx. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Man labiau patinka juokingas žiūrinėt. visokias ''filosofines'' praleidžiu
Turbosraige 5802    
Bet ot asilu krastas, ka?
Isiskaitykit kas rasoma demo, tada pezekit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Taiklus šitas, juolab, kad dažnai prideda beleko, kur nėra demotyvacijos nors administracija praleidžia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#42 eik naxui ir ciulopk byby ziurke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#40 PAGALIAU BENT VIENAS SUPRANTA
#41 LIUKS
ir porno baikit det
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Man demotyvacijos susijusios su moterų žeminimu ir vyrų antru galu yra toks pats šlamštas. Tai gal nustojam kurt ir jas, ir tas apie meilę...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
daugelis ateina i demotyvacija.lt pasiziureti jokingu paveiksliuku su juokingais uzrasais.. ir stumia kai kazkas imeta kazka demotivuojancio. tai blet uzpisot ir neverkslenkit blet perskaitykit kur einat DEMOTYVACIJA neturi juokint, as nieko nesakau saunu kad yra is ko pasijuokti, bet puslapis ne tam sukurtas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#29 pasigydik...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Oh mai god!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Kaaaaaiiiiiii didumo! Eik tu nahui!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Kaip aš tau ją ištrauksiu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Tempk ją čia!
Nuotraukos nėra
Sriegis 5803    
aha visos jusu demotyvacijos, demotyvuoja gyventi... o turetu buti atvirksciai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
ir vel moteru sapaliones... moterys ziaurios jei jas izeidi jos iskart stengiasi ikasti dvigubai, bet ju protas to neleidzia iki galo padaryt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
teisingai jos neturi buti juokingos jos turi motyvuoti savizudybe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
nr29 - nesveikas tu gal?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
sukilo didelis noras pagaut ta boba sukurusia demotyvacija, ja uzmust, ispist dar silta jos kuna, tada ji sudegint ir pazerus pelenus ant zemes pasokt hardcore D&B
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#24 #26 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
kreipiasi tik į vyriškosios lyties atstovus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#24
Joa skotty.Saip rimtai kur jom isiverkt :D Nemaciau nei vieno nelaimingu meiliu forumo ar pns D:
E adminai sukurkit subdomena nelaiminga.demotyvacija.lt ir ten tegul deda savo meiles ir tas kitas nesamones :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
hujne
Skotty 5803    
Vaikai, nelaidykit perliukų apie savo meilę. Užeinu kažką demotyvuojančio paskaityt, o ne nelaimingų mergų apie meilę sapalionių prisižiūrėt. Krč, jau varot tą patį per tą patį. ŽIAURIAI atsibodo. Ir negaliu suprast, kaip neatsibosta jums. Eikit į kokius forumus "nelaimingų meilių" ir davai reiškit savo emocijas. Duh. Vemt verčia jūsų pasitalai. Ir netik vyrukams, manau, atsibodo tokios demotyvacijos. Valdykitės biški. Pas psichologų užsikit...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
vaikai, jei norit pasijuokit, aikit i cha.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Hmm perskaicius sia demo.... mano ivertinimas -1 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#1 iš tikrųjų taikliai pasakyta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#1 hahaha 10 balu!!
Turbosraige 5803    
#16 Gali, ale Lietuva - ne geniju krastas, ne visos tokios puikios gaunasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Turbosraige 5803    
#6 Pardon, tu cia man? :D
Nuotraukos nėra
Hagaren 5804    
ponas autoriau matai gera demotivacija gali ir prajuokint ir demotivuoti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
nebutinai turi buti juokingi, nebutinai turi buti nesvankus ir nebutinai apie meile, turi buti tokie kurie patiktu ben daliai zmoniu, nes visiems neitiksi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
sraigmantai kliedi, demotyvacija gali buti ir juokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Be to, laikykytes (de)motyvatorių kūrimo taisyklių. (de)motyvatoriai turi atrodyti taip:
bighugelabs.com/img/motivator-sample.png
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#9 Nuogos mergos čia juokinga?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
arba motyvuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Klysti. Demotyvatoriai turi būti juokingi. Motyvatoriai - ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Visokiu demotyvaciju reikia, bet pastebejau, kad vyrai dabar norit, kad demotyvacija.lt pavirstu i nuogu moteru ir vyru puslapi.Vat tada jum tiktu butu linksma ir smagu ar ne?Jei nepatinka demotyvacijos apie meile neskaitykit ir viskas man jos netrukdo kaip ir daugeliui esanciu.
indigokid 5804    
Jeigu cia man, tai kada ka nors savo ir gero sugalvosiu tada ir desiu :)
Rida 5804    
o tu gal viena karta baik depresuoti ir linksmiau paziurek y demotyvacijas ar bent savo nors viena ydek o tada komentuok ;D
indigokid 5804    
Gal ir demotyvacijos cia, bet nebutina jas prikimsti banaliom citatom apie meile ar gyvenima.
Turbosraige 5804    
#1 Internetas pilnas slamsto, is kurio galima pasijuokti. Cia demotyvacijos.
Paulius93 5804    
#1 Teisingai. Kam čia skaityti kažkokių emo sapalionių apie tą sužlugusią meilę arba savižudybę. Ateini. Pamatai juokingą nuotrauką ir pažvengi. Jei dar demo pritinka prie juokingos nuotraukos tai išvis pažvengi. O jei po sunkios darbo dienos ateini ir dar pradedi čia kapstyti kažkur po kušiais tai xuinia. -1 autorei. Tapk normalia ,o ne emo. O jei turi metų ,kad nori tik demotyvacijų tai rašyk į googlę. Aš kapstau giliai. Gal užsikabinsi už kokios sektos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#1 mldc pasakyta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Asmeniškai man- įdomiau juokingos. Ateini prie PC ir pažvengi, o ne skaitai, kaip kažkam meilėje nenusisekė, arba kaip kažkas suprato, kad gyvenimas- šūdas ;)
Grįžti į viršų