perskaiciau
Duok žaibą, - jeigu sugebi perskaityti ir supranti reikšmę. Nes tik 50 iš 100 tai gali.
Anonimas
4939
Anonimas
5089
paskutinis shudas. durniai jus kurva negaliu ziuret
Mr_Nobody
5093
Nutrenkiau savo monitoriaus ekraną :D
Anonimas
5093
nesidziaukit kad perskaitot, nes like 45 is 100 nemoka aplamai skaityt arba nemoka anglu kalbos...
Anonimas
5094
jeigu anglu bent kiek mokeisi, tai nera kas cia perskaityti
Anonimas
5094
Perskaiciau.
Anonimas
5094
55 o ne 50 iš 100
Anonimas
5094
Kur mano zaibas? :D
Anonimas
5094
Pirma perskaiciau, po to suprataum kad cia vietom sukeistos raides
Anonimas
5094
Žonima, kad gilau pserktyati įš tkestą, tdėol dodau tau žiabą. (:
4everalone
5094
sugebu. is komentaru atrodo kad visi sugeba, bet tg niekas nesiskelbtu, kad nemoka :D
Anonimas
5357
nu,baikit girtis :D:D ir taip aisku kad visi gali perskaityt :D
Anonimas
5394
kas antras durnius tai gali perskaityt, kas cia nuostabaus ? ;D
Anonimas
5396
o dzieve, visi cia gali perskaityt
Anonimas
5399
CLOSE ENOUGH!
Anonimas
5401
Žaibuką? ;)
Anonimas
5404
As perskaiciau xD
Anonimas
5405
Perskaičiau
Anonimas
5406
Zaibas :D
Anonimas
5406
vienas juokas ce perskaityt ir suprast
Anonimas
5406
o kartais ne 55 gali.? neduodu žaibo, nes paprastai perskaityt nesugebi.
Anonimas
5406
DAIKT MAN ZAIBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5406
Esu vieas is tu 55
Anonimas
5406
visi kas zino ta zodi gali perskaityt. Nes tipo smegenai skaito ne po raide o visa zodi. Reikia, kad butu pirma ir paskutine raide teisinga, o kitos bent kaip sudeliotos ir perskaitysi ta zodi.
Anonimas
5406
žibaas tau
|

