Iš visų metų laikų - labiausiai nekenčiu ryto ir pirmadienio.

2010.09.02 Ugnia
  • 149
20
Iš visų metų laikų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5045    
Vasara rytai patys geriausi, ir pirmadieniai neblogi.:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Emilija Angelstar o tai pirmadienis neieina i metu laika? na gal sakysi ir ne. na gerai pirmadienis ieina i savaite, savaite i menes, o menesis tai i metus, tai kas ten susipykes su lietuviu kalba? :D
P.S.: FACEBOOK UZKNISO JUODAI. kodel su facebook komentarai virsuj o normalus zemiau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
kasnors linka i sitas foto? ziauriai grazios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
#18 suvokima savo pasitikrink, arba bent komentara iki galo perskaityk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
ahahaha,geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Kabelio Riteris pats esi bukas kaip bato aulas :) metu laikai yra keturi: ruduo,ziema,pavasaris,vasara..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
parasyk koki skelbima tuo nr kad dovanoja bulves, atsiknis kuriam laikui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Bajeris tame, kad vienas sakinys nelogiškai tinka kitam...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
KabelioRiteris -- deja parasyta paveiksliuko apacioje "seasons of change" :D
KabelioRiteris 5775    
jus ka buki? gi cia zaidimas su zodziais metu laikai, tu metu laiku kad ir tukstantis gali buti, gi specialiai neparasyta sezonai
DeLatte 5775    
dx
Nuotraukos nėra
m.c. 5775    
užsirašiau šitą ant skype, o jau kitą diena demotyvacija.lt puikuojasi ;/
Akva 5775    
Faina demo (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
#1 liurbis;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Cystai noob.saibot debilas yra
Nuotraukos nėra
Jeginis 5775    
#4 Tai dar turbut malalietka tebesi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
ich wähle lieber rharbarber
Spameris 5776    
Aš tai lenkų ir girgždančių durų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Rytas ir pirmadienis ne metu laikai you dumbfuck motherfucker asshole
Grįžti į viršų