Ašaros nieko nepakeis, tiesa? - Bet juk taip žymiai lengviau...

2010.09.26 20:56 Vikuse
  • 4
1
Ašaros nieko nepakeis, tiesa?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Da viena depresūka ble.. Kiek nx galima? Gal pradėkit nx demotyvuot, o ne verkt.. Norit išsiverkt eikit į bažnyčia blet..
Grįžti į viršų