O man įdomu eit per juodą, baltą - Suprast kas yra šiluma ir drebėt, kai yra šalta.

2010.05.25 20:07 Vikuse
  • 15
8
O man įdomu eit per juodą, baltą







Nuotraukos nėra
emmute95 5875    
Mm, kaip man ta daina patinka.. ;}} +5
Vikuse 5875    
#6 Dėkuj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
ydomu>įdomu
indigokid 5875    
mmm, klaipedečių kurta daina.
GuoDy 5875    
Domas ir Karoona - Cukrus Citrinoj ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
kokia daina?
sch 5875    
gera daina
Grįžti į viršų