Sometimes i like silence. - No music, no fan, just nothing.

2010.06.11 00:51 Vikuse
  • 12
7
Sometimes i like silence.







Nuotraukos nėra
WeAreOne 5856    
Tyloje man visad gera, joje atgaunu jėgas. Ji man reikalinga kaip oras ir išgydo kaip vaistas;))
Vikuse 5857    
#4 žodžiai ne mano... Aš jų net nesistengiau keisti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
vistiek visi suprato ka turejo omeny..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
enjoy the silence ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
#2 atsirado blet anglas. tinka be THE
DwD 5858    
like THE silence...
Hvangha 5858    
Ypač naktim, kai gulėdama lovoj, naktį atmerki akis ir nieko negirdi. Jokio garso. Tik savo kvėpavimą. Nebesinori užmigti...
Grįžti į viršų