geras cia ;D
Vyrų ir moterų vertybių supratimas - skiriasi...
eme9993
5341
Anonimas
5499
jooooo.... ;D
Anonimas
5589
nu xebra se uzskaitau :D
Anonimas
5590
#16, gerai sakai! :D
Anonimas
5591
reik parduot bobu spinta ir iseis dvi vyru bl
JustTomas
5591
#3 eik venas persipjauk
MantasSan
5592
#11 ,nes tu pydaras.
boxer564
5593
Prie alaus netaip durnai atrodo kaip rubu kambary :D durnos fyfos :D Women just got served by heineken :D
briedis01
5593
mmm olaus!
Xenexan
5593
Man nei tas nei kitas nepatinka :D
aveiish
5593
kieataai :D
Teenagor
5596
zebąąą ;D
Anonimas
5596
#3 sunervinai |-(
Anonimas
5596
Man jau geriau alus, nei kruva batu ir rubu...
Karolis.
5596
#3 prikolu nesupranti.
Fyouallsuckers
5596
buvo jau
Anonimas
5596
#3 ten rūbai
Anonimas
5596
Kaip alų arba skudurus galima laikyti vertybe?
Mivo.
5596
kietai :D
Anonimas
5596
belenkaip tiesa :D
|

