Kaip būna vasara, mes norime žiemos.. - Kai ateina žiema mes norime vasaros ;))

2011.03.12 23:05 Vilt
  • 3
4
vasara,ziema







Vilt 5542    
Kaip kam ;))
Nuotraukos nėra
mecha 5585    
Tikrai niekam ziemos nereikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
tikrai nenoriu ziemos!!
Krakmolas 5586    
Kai buna vasara tikrai ziemos nesinori.. :D
Grįžti į viršų