#5 ;D
|
Anonimas
5536
Graži nuotrauka,tikra tiesa.Ir ten yra Kauno Pilis.Įdomu kaip ją sutvarkė? Primūrijo ant akmenų plytų lyg akmenų Lietuvoje nebutų ir dar kažkokį stogą prilipdė.Atsikeltų protėviai, tai visus kiaušus tiems restauratoriams išpjautų.
Chloras
5536
#2 :D:D
Anonimas
5536
forsu rojus;D liudnas miestas
Eglut5
5536
omg..;D kažką naujo įdėk.:)
|

