Lietuvos autobusai - nes tik jie reklamuoja taxi

2010.04.16 Vyncas
  • 295
24
taxi,autobusas,bus,fail







Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
uzrasyta dar netgi www.taksi.lt
Vyncas 5648    
#14 Pats fotkinau sako is tos nsm. x DDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
Net ne demotyvacija. Sita geriau imetes butum i www.millionresaonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#18 slykstu xD
Modestas. 5841    
;D fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
Ai, čia ta prasme, nelipk į autobusą, geriau rinkis taksi... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
#14 cia siaip Lietuva, ir Siauliai, tik tiek kad foto del kazko apversta veidrodiniu budu :)
Kristea 5872    
Geras ;D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
visu pirma cia is millionreasons...
antra cia ne lietuva nes lenkiskai ar kokio kita kalba parasyta ant auto
ir baikit svaigt kad patys fotogrofavot
chzarija 5898    
joaa.. lietuvos..
Vyncas 5912    
Aš ir taip darydavau (tokį pat nick pasirašyt) , bet čia buvo prieš kokius 5 metus; D
boxer564 5912    
Kaip tu gerai :D vaikeli persirasyk i savo varda o ne kitu kopijuok :D jei siki i kelnes + imi i burna tu jau zoro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
rasykit man berniukai [email protected]
boxer564 5913    
Ramiau tu besiuntinedama[s] , da pati/-s ziurek kad nenueitum ;D
Sania 5914    
Eik nx vyncas
Vyncas 5916    
Visko būna XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
svarbiausia kai pasakytum vairuotojui kur vaziuot ka turetum padaryt ilipes i taxi tai vairuotojas autiko pasiusiu tave na*ui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
;D failed :D buvau tuo metu kai fotkino XD nusizvengiau
Vyncas 5917    
Sėdžiu stotkėj su draugu rūkom.. Draugelis pradeda žvengt žvengt XD galvoju zjbs, reik nufotkint XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
krize
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
Joooo. Kai pamačiau mieste tai irgi kažkaip nustebau. ;D
Sania 5917    
:D geras
Grįžti į viršų