Lietuvos autobusai - nes tik jie reklamuoja taxi

2010.04.16 Vyncas
  • 295
24
taxi,autobusas,bus,fail







Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
uzrasyta dar netgi www.taksi.lt
Vyncas 5645    
#14 Pats fotkinau sako is tos nsm. x DDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Net ne demotyvacija. Sita geriau imetes butum i www.millionresaonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#18 slykstu xD
Modestas. 5838    
;D fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Ai, čia ta prasme, nelipk į autobusą, geriau rinkis taksi... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
#14 cia siaip Lietuva, ir Siauliai, tik tiek kad foto del kazko apversta veidrodiniu budu :)
Kristea 5869    
Geras ;D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
visu pirma cia is millionreasons...
antra cia ne lietuva nes lenkiskai ar kokio kita kalba parasyta ant auto
ir baikit svaigt kad patys fotogrofavot
chzarija 5896    
joaa.. lietuvos..
Vyncas 5909    
Aš ir taip darydavau (tokį pat nick pasirašyt) , bet čia buvo prieš kokius 5 metus; D
boxer564 5909    
Kaip tu gerai :D vaikeli persirasyk i savo varda o ne kitu kopijuok :D jei siki i kelnes + imi i burna tu jau zoro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
rasykit man berniukai [email protected]
boxer564 5910    
Ramiau tu besiuntinedama[s] , da pati/-s ziurek kad nenueitum ;D
Sania 5912    
Eik nx vyncas
Vyncas 5914    
Visko būna XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
svarbiausia kai pasakytum vairuotojui kur vaziuot ka turetum padaryt ilipes i taxi tai vairuotojas autiko pasiusiu tave na*ui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
;D failed :D buvau tuo metu kai fotkino XD nusizvengiau
Vyncas 5914    
Sėdžiu stotkėj su draugu rūkom.. Draugelis pradeda žvengt žvengt XD galvoju zjbs, reik nufotkint XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
krize
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Joooo. Kai pamačiau mieste tai irgi kažkaip nustebau. ;D
Sania 5915    
:D geras
Grįžti į viršų