Gėjų testas - Jei tau labiau patinka kairė, turiu tau blogių žinių.

2010.05.24 22:46 Vyncas
  • 14
49
gay





: gay


Nuotraukos nėra
Anonimas 2539    
Aš esu Raimonda trandvestitas depiliuoju visa savo kūna ir mūviu mot.pėdkelnes 20denu elastingas blizgančias juodos spalvos ant viso savo kūno
Nuotraukos nėra
Anonimas 2539    
Esu transvestitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4494    
1.Cia macbook 2.macbook neturi dezes
nors del 2 nesu tikras.3.macbook ira dell wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Nesupratau, o kai pamaciau #5, man vistiek nejuokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#8 ble.sakO be dėžės kairėj ;D neesmė,kad apple pc be dėžės būna ;D
Akvile 5831    
Aš ne blondinė, bet nesupratau..8/
Spameris 5831    
Dar vienas pigus amerikoniškas bajeris kuris lietuviams nesueis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
vincas galwa issiplauk durneli ka tu cia veliesi... vapse kosmonautas
Jemmy 5838    
Wee as geje (sun)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
"Vyncai, tu stalas"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
ce tikrai epic fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Nekenčiu apple'ų, nors pas mane lygiai toks pats kaip kairėj ;D
Vyncas 5871    
Dėl to panevėžio, tas posakis "skleidi erezijas"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
aš mergina, ir tavo bb dėjau joks aš gėjus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Pzdc, ant kiek lochas demotyvacijos, kurejas, nieko cia gejisko nera kairej pusej :) issiplauk smegenis, stopudovas lopas forsas prie pc sedi :)
Nuotraukos nėra
mensual 5876    
GAL BLOGŲ ŽINIŲ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
kokia durna demotyvacija... jei esi gejus tai supranti tai tikrai ne is durnos nuotraukos, kur zmones ir taip nepagauna kampo
Turbosraige 5876    
#35 Sunku pagrįsti savo nuomone, kai ji remiasi tik antipatija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Čia niekas apie jokius miestu nesutarimus nei muštynes nekalba, net nežinau iš kur jis, esmė kad jis varo ant Panevėžio ir to nepagrindžia.
Turbosraige 5876    
#33 #31 Eikit mustis dabar! Zinot, kas butu, jei kaunieciai su vilnieciais pultu aiskintis kiekviena uzstumima? Pilietinis karas jau rytojaus diena.
Melly. 5876    
Ea,rmtj,kuo tau Panevėžys neįtinka?
Turbosraige 5876    
#7 TEEIIIISYYYBEEE!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Ko Vyncai ant Panevėžio varai? Aš iš Panevėžio, man 20m., o jau pasiekiau tiek, kiek tavo viso likusio gyvenimo pasiekimus pakeltume Chrazijos pasiekimais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
KA PO VELNIU REISKIA "tu gal merga? nes logikos o pas tave?" ? debilas, tu vyncai, ne panos logikos neturi o tokie lochai kaip tu kurie deda tokias sudinas demotivacijas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
man rodos šitą "prikolą" supranta tik tas, kur idėjo šitą foto... :D
fucks 5877    
pz, auksciausio lygio debilizmas, paskaicius komentarus lieki durnesnis negu buvai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#22 pas tave logikos tai nei laso nepamaciau, o sch bent logiskai galvoja ne kai tu, lohas...
Nuotraukos nėra
Vytautas 5877    
Tai jai pas mane pc laidai sutvarkyti tai as gejus? :D
sch 5877    
tai tu cia veliesi su tokia demotyvacija
geju testas
kaire tvarkinga desine netvarkinga
tai jau savaime aisku kad renkuosi kaire nes galvoje turiu moteri tvarkinga ir tu man gali nebeaiskinti..kai pagalvosi suprasi 15meti
Vyncas 5877    
Ech.. Pats velies xD paagsi, suprasi : )
sch 5877    
ble as nesuprantu kaip adaptuotam iaiskint kad nesamones velia...
Vyncas 5877    
bl xD tu merga gal? xD nes logikos 0 pas tave xD
sch 5877    
#20 tai ka jai pas mane laidai prie pc tvarkingai pravedzioti taip iseina kad as jau depiliuoju kojas?
Vyncas 5877    
Nu bl, jei kojas depiliuojies tai nepasakyčiau, kad labai vyriška xD
sch 5877    
#16 kokio dar bairio ? cia tokio net nera
sch 5877    
#15 pagal tavo durna mastyma galvoju kad jai nera laidu tai tau nevyriska tu ble pagalvok ka sakai atsilikeli
Vyncas 5877    
#16 Atsakau, iš Panevėžio tu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
sch- tu aiškiai bajerio nepagauni ir dar kažkokias erezijas skleidi.
Vyncas 5877    
#13 Kur čia laptop'ą matai? X DDDDDDDDDDDDDDD
GuoDy 5877    
#12 Pc, su dėže gali būt, but, ji ant žemės, o ne ant stalo.. xD
sch 5877    
#12 tai tu cia blet atsigauk adaptuotas esi kazkoks pagal tave taip iseina kas loptopa turi tas gejai??
Vyncas 5877    
Tvarkingos moterys? XD Atsigauk, ne apie tai kalba xD ir šiaip, geriau tau pc be dėžės? X DD
sch 5877    
#10 ne tai tu cia pydaras man tai patinka neapzelusios tvarkingos moterys o kiek matau tave traukia prie plaukuotu vyru :))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Dešinė, bet tam yra priežastis - čia stovi "dėžė". :)
Vyncas 5877    
Pas vyrus - krūtinė apželta, barzda la la la
Pas gėjus - viskas nudepiliuota, nusiskutę, viskas tvarkingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Apple gaidys kompai PC FTW nes apple patinka tiks noobams kuriems naudotis pc persudetinga ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
vyncai, paaiskink man durnai kaip cia suprast :D
sch 5877    
?
kasiakas 5877    
nk nematau :D
Grįžti į viršų