vale balandziu shudus ir isibaltavo veidus
|
Anonimas
5397
Anonimas
5859
Jie apsirengę šiukšlių maišais?;D
Anonimas
5873
aaaaaaaaaaaaaaa plesikai kurvos ;D ciulpia jie kai rekalas
Anonimas
5875
Netalpinkit zmoniu i remus. Kas per susiktai kvaili standartai islike kad gotai turi atrodyt taip ar anaip,o jei taip neatrodai-tu ne gotas. Apsirengi juodai-tu gotas, ilgesnius plaukus atsiaugini-tu emo. Gana skirstyti zmones i kazkokias grupes,jau nusibodo.
Veee
5876
jie net ne gotai ;D
chzarija
5876
svarbiausia rimti snukuciai nutaisyti
Anonimas
5876
prasti cia gotai labiau jau megejai blackeriai
Turbosraige
5876
Puikus gotai, puikus :D
chzarija
5876
#7 pazistu ir sviesiaplaukiu gotu, bet sitie tikrai ne gotai nuotraukoje
Anonimas
5876
#5 Plaukai sviesus? O gotai pagal tave visi turi buti juodaplaukiai? Atsipeikek ir nerasyk kvailysciu.
Anonimas
5876
tai aišku kad ne gotai, o tik kokiam helovinui išsidažę. jūs gal nesat niekada gotų matę?
chzarija
5877
foto tai net ne gotai, o karnavalui kokiam ishsidaze, plaukai sviesus..
Anonimas
5877
atokiau nuo gotų :|
chzarija
5877
arba atokiau nuo dazytoju tinko
dellatigra
5877
vargu ar kokia nors pana balta foundation naudoja . Jau geriau butu << atokiau nuo sesutes guasho >> ;D
chzarija
5877
eee geras cia.. saunuolis vyncai, geras pastebejimas, 5 xD
|

