Graffiti - O jūs galvojote, kad tai gražu?

2010.04.04 18:26 Vyncas
  • 0
17
graffiti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5309    
#16 bb paciulpt nenori?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Trink bl
Jurginelis 5819    
Tep, kad tau sakau, apsisuk, ir paziurek i kita siena, rodos ne ta pasirinkai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
o as galvoju kad tu DEBILAS :))
Ievutea 5875    
O aš galvoju,kad tai gražu.
Čia tik šioje nuotraukoje nelabai kokie. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
kai belekaip pritagina, tai bbd... bet kai profai daro, tai galima sukurt šedevrus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Gražu ;Pp
Nesiginčykit su manim, vistiek laimėsit ;D
Vyncas 5892    
Man gražu, ir pats piešiu, be ne šioj foto xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Man asmeniskai grazu, bet matyt mes skirtingo amziaus, ir skirtingai ziurim i tai...
Vyncas 5926    
Nu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
#6 Ir dar kiti kuriuos seniau ce paisydavo :)
Vyncas 5927    
Aišku yra gražių. Pavyzdžiui, šitoj vietoj, scenoj, tas menlynas graffiti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
cia - ne, bet tikrai yra graziu, kur netik tag'ai vadinamieji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Ne nu blet sustumet... Dar krv ta patcia siena ^^
Nuotraukos nėra
Resetas 5927    
Jo, labai gražu... Pirma savo chatoj pasitreniruokit, ant sienų.
Vyncas 5927    
Tj dx esi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Eikit nx ce foto is siauliu ,as dar pries 3metus~ kaska paisiau ce...
Grįžti į viršų