Graffiti - O jūs galvojote, kad tai gražu?

2010.04.04 18:26 Vyncas
  • 0
17
graffiti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
#16 bb paciulpt nenori?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Trink bl
Jurginelis 5817    
Tep, kad tau sakau, apsisuk, ir paziurek i kita siena, rodos ne ta pasirinkai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
o as galvoju kad tu DEBILAS :))
Ievutea 5874    
O aš galvoju,kad tai gražu.
Čia tik šioje nuotraukoje nelabai kokie. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
kai belekaip pritagina, tai bbd... bet kai profai daro, tai galima sukurt šedevrus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Gražu ;Pp
Nesiginčykit su manim, vistiek laimėsit ;D
Vyncas 5891    
Man gražu, ir pats piešiu, be ne šioj foto xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Man asmeniskai grazu, bet matyt mes skirtingo amziaus, ir skirtingai ziurim i tai...
Vyncas 5924    
Nu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
#6 Ir dar kiti kuriuos seniau ce paisydavo :)
Vyncas 5925    
Aišku yra gražių. Pavyzdžiui, šitoj vietoj, scenoj, tas menlynas graffiti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
cia - ne, bet tikrai yra graziu, kur netik tag'ai vadinamieji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
Ne nu blet sustumet... Dar krv ta patcia siena ^^
Nuotraukos nėra
Resetas 5925    
Jo, labai gražu... Pirma savo chatoj pasitreniruokit, ant sienų.
Vyncas 5926    
Tj dx esi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
Eikit nx ce foto is siauliu ,as dar pries 3metus~ kaska paisiau ce...
Grįžti į viršų