Graffiti - O jūs galvojote, kad tai gražu?

2010.04.04 18:26 Vyncas
  • 0
17
graffiti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
#16 bb paciulpt nenori?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Trink bl
Jurginelis 5820    
Tep, kad tau sakau, apsisuk, ir paziurek i kita siena, rodos ne ta pasirinkai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
o as galvoju kad tu DEBILAS :))
Ievutea 5876    
O aš galvoju,kad tai gražu.
Čia tik šioje nuotraukoje nelabai kokie. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
kai belekaip pritagina, tai bbd... bet kai profai daro, tai galima sukurt šedevrus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Gražu ;Pp
Nesiginčykit su manim, vistiek laimėsit ;D
Vyncas 5893    
Man gražu, ir pats piešiu, be ne šioj foto xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Man asmeniskai grazu, bet matyt mes skirtingo amziaus, ir skirtingai ziurim i tai...
Vyncas 5926    
Nu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
#6 Ir dar kiti kuriuos seniau ce paisydavo :)
Vyncas 5927    
Aišku yra gražių. Pavyzdžiui, šitoj vietoj, scenoj, tas menlynas graffiti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
cia - ne, bet tikrai yra graziu, kur netik tag'ai vadinamieji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
Ne nu blet sustumet... Dar krv ta patcia siena ^^
Nuotraukos nėra
Resetas 5928    
Jo, labai gražu... Pirma savo chatoj pasitreniruokit, ant sienų.
Vyncas 5928    
Tj dx esi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
Eikit nx ce foto is siauliu ,as dar pries 3metus~ kaska paisiau ce...
Grįžti į viršų