Komentatoriai - Jų intelektui ribų nėra

2010.05.09 00:19 Vyncas
  • 7
27
forsai,kerzai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
#25 laido riteris atsirado..:D praplauk nx, visi gal iper laida papizdelint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Net juokinga paskaičius 5 komentarus po maniškiu :D Dieve Vyncas gal pats neformalas ir žino, o tai blem susirenka marozai ir fyfos ir aiškina, apie neformas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#8 tu krv oboly nx as atve sutiksiu veida suplesisiu nebeskirtyk ce savo nevykusiom ideologijom zmoniu kurie gali nesioti kerzus .. nev ykes esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
oj ble ce #8 jaika :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#14 Na neutralai tikrai nešioja ir kerzus ir kedus. :) Viską savo patogumui, o ne subkultūroms. :) Nevaizduok žinovo. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
VYNCAI DAR NEPARASEI MOKSLINIO DARBO APIE VISUOMENES SUBKULTURAS IR KERZU NESIOJIMO YPATUMUS?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
e tu vyncas artiste tu mazhas :) gydykis, nes tu ligonis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
vyncai, apgailetiskesniu uz tavo komentaru nesu skaites gyvenime : )) isvadas daryk. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Dėvėkit ką norit, kad ir kerzus prie treningų. Drabužiai neįpareigoja atitikti kažkokį standartą (a.k.a. subkultūrą). Kas mano priešingai yra fašistas. :D
chzarija 5889    
pats taip parasei..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Blet as kai gimiau man niekas etiketes ant kaktos nelipino ,kad as koks forsas ar dar kas... Gal jus veliau gimet ir gavot stampus ant snukio... Jai taip tai uzjautciu...
chzarija 5890    
7 - ne nu bet ir pasakei.. tie kur saules bijo, ble as irgi saules bijau, bet tai ka taip ir vadinsi dabar ?? ir prie ko cia reperiai, jie kerzu isvis nenesioja
chzarija 5890    
14 - kartais nesioja, va mano brolis su kerzais po miska vaiksto pvz.. bet tuo ir baigiasi nesiojimas visas
Vyncas 5890    
#13 Ne xD
Hvangha 5891    
#8
Ir neutralai kerzus nešioja.
Vyncas 5891    
#11 Nežinai, subkultūrų sistemos, nekalbėk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#8 Jo, jei emo pamato forsą su kerzais, tai tuoj pat prikulia...
Vyncas 5891    
Jis pats žudikas o.o
indigokid 5891    
#7 žuuuuudo tavo komentaras
Vyncas 5891    
#7 Kerzus gali nešioti : Gotai, pankai, neformos, banglai, emo ir visi kiti kurių jūs nemėgstat
Kerzų nenšioja : neutralai
Kerzų negali nešioti : Forsai, fyfos ir panašios visuomenės atmatos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Ir koks čia fail? Ką čia praunat, reperiai? Tipo kerzus tik gėjai ir tie kur saulės bijo gali nešiot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
pz epic fail tas Dymo :D
dzokeris 5891    
kaskada buvau apsiaves an prikolo treningines kelnes ir kerzus :D px visai atrodo
chzarija 5891    
kerzus prie treningu ??? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
As pats kerzus nesiojo ir zjbs yra.
chzarija 5892    
joaaa. sita as irgi pastebejau xD dar is paskos sito komantaru kruva kad nedera visgi ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Grynai. ; D
Grįžti į viršų