Komentatoriai - Jų intelektui ribų nėra

2010.05.09 00:19 Vyncas
  • 7
27
forsai,kerzai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
#25 laido riteris atsirado..:D praplauk nx, visi gal iper laida papizdelint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Net juokinga paskaičius 5 komentarus po maniškiu :D Dieve Vyncas gal pats neformalas ir žino, o tai blem susirenka marozai ir fyfos ir aiškina, apie neformas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#8 tu krv oboly nx as atve sutiksiu veida suplesisiu nebeskirtyk ce savo nevykusiom ideologijom zmoniu kurie gali nesioti kerzus .. nev ykes esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
oj ble ce #8 jaika :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
#14 Na neutralai tikrai nešioja ir kerzus ir kedus. :) Viską savo patogumui, o ne subkultūroms. :) Nevaizduok žinovo. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
VYNCAI DAR NEPARASEI MOKSLINIO DARBO APIE VISUOMENES SUBKULTURAS IR KERZU NESIOJIMO YPATUMUS?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
e tu vyncas artiste tu mazhas :) gydykis, nes tu ligonis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
vyncai, apgailetiskesniu uz tavo komentaru nesu skaites gyvenime : )) isvadas daryk. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
Dėvėkit ką norit, kad ir kerzus prie treningų. Drabužiai neįpareigoja atitikti kažkokį standartą (a.k.a. subkultūrą). Kas mano priešingai yra fašistas. :D
chzarija 5888    
pats taip parasei..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Blet as kai gimiau man niekas etiketes ant kaktos nelipino ,kad as koks forsas ar dar kas... Gal jus veliau gimet ir gavot stampus ant snukio... Jai taip tai uzjautciu...
chzarija 5888    
7 - ne nu bet ir pasakei.. tie kur saules bijo, ble as irgi saules bijau, bet tai ka taip ir vadinsi dabar ?? ir prie ko cia reperiai, jie kerzu isvis nenesioja
chzarija 5888    
14 - kartais nesioja, va mano brolis su kerzais po miska vaiksto pvz.. bet tuo ir baigiasi nesiojimas visas
Vyncas 5889    
#13 Ne xD
Hvangha 5889    
#8
Ir neutralai kerzus nešioja.
Vyncas 5889    
#11 Nežinai, subkultūrų sistemos, nekalbėk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#8 Jo, jei emo pamato forsą su kerzais, tai tuoj pat prikulia...
Vyncas 5890    
Jis pats žudikas o.o
indigokid 5890    
#7 žuuuuudo tavo komentaras
Vyncas 5890    
#7 Kerzus gali nešioti : Gotai, pankai, neformos, banglai, emo ir visi kiti kurių jūs nemėgstat
Kerzų nenšioja : neutralai
Kerzų negali nešioti : Forsai, fyfos ir panašios visuomenės atmatos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Ir koks čia fail? Ką čia praunat, reperiai? Tipo kerzus tik gėjai ir tie kur saulės bijo gali nešiot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
pz epic fail tas Dymo :D
dzokeris 5890    
kaskada buvau apsiaves an prikolo treningines kelnes ir kerzus :D px visai atrodo
chzarija 5890    
kerzus prie treningu ??? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
As pats kerzus nesiojo ir zjbs yra.
chzarija 5890    
joaaa. sita as irgi pastebejau xD dar is paskos sito komantaru kruva kad nedera visgi ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Grynai. ; D
Grįžti į viršų