Kovo 15 - Kaikam bus pasaulio pabaiga

2011.01.09 15:08 Vyncas
  • 2
22
paskaitykit, komentara, apacioj







Nuotraukos nėra
Anonimas 5362    
That is understandable that money makes people free. But what to do when someone does not have cash? The only one way is to try to get the <a href="goodfinance-blog.com">loans</a> and credit loan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
PASAULIO PABAIGAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KatKol 5643    
Milijardus, asile
gretagreat28 5643    
#16 milijonus? :D
KatKol 5644    
NEEEEEEEE!! TIK KAD NEISJUNGTU! :D
rokas111 5648    
Mano mamai tai beda bus :/ Be to, jokiuose socialiniuose nesilankau, tik sitame.Be to, gaidys tas kurejas.Susislave milijonus ir db cia jau uzdarys...Geriau jau parduotu kazkam ta fb.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Nereikes nieko moket. :)
Vps pieva snekat, :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Seke nuo liepos reikes moket uz ji tai cia tas pats kad ji isjunks. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
*neišjungs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
www.youtube.com/watch?v=RfrLHCaGlvQ pažiūrėkit video, tikrai neiįjungs fb ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Myspace geras yra, tik nelabai kabina, nes ltu kalbos nera. :)
Vyncas 5648    
Bus one.. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
twitter yra :D
Nuotraukos nėra
JustTomas 5648    
Pasidarė milijonus ir išjungė :D
Vyncas 5648    
#6 Būtent : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Facebook'e dedasi daug nesamonių.. Visokie virusai, skleidžiama įvairi melaginha medžiaga. Be viso to fb įkurėjas pasiilgo savo senojo gyvenimo. Tad visi galit eit atgal į oniuką. :D
Vyncas 5648    
Tu pasiskaityk. Rašo, kad išjungs tą fb, nes neapsimoka ar kažkas tokio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
*staigiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Netikiu nors tu ka.. :D Juk negali pranasaut kuria diena jis staugiai uzlus :D
Nuotraukos nėra
mirk 5648    
Kodėl?
Grįžti į viršų