Kovo 15 - Kaikam bus pasaulio pabaiga

2011.01.09 15:08 Vyncas
  • 2
22
paskaitykit, komentara, apacioj







Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
That is understandable that money makes people free. But what to do when someone does not have cash? The only one way is to try to get the <a href="goodfinance-blog.com">loans</a> and credit loan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
PASAULIO PABAIGAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KatKol 5640    
Milijardus, asile
gretagreat28 5640    
#16 milijonus? :D
KatKol 5641    
NEEEEEEEE!! TIK KAD NEISJUNGTU! :D
rokas111 5645    
Mano mamai tai beda bus :/ Be to, jokiuose socialiniuose nesilankau, tik sitame.Be to, gaidys tas kurejas.Susislave milijonus ir db cia jau uzdarys...Geriau jau parduotu kazkam ta fb.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Nereikes nieko moket. :)
Vps pieva snekat, :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Seke nuo liepos reikes moket uz ji tai cia tas pats kad ji isjunks. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
*neišjungs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
www.youtube.com/watch?v=RfrLHCaGlvQ pažiūrėkit video, tikrai neiįjungs fb ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Myspace geras yra, tik nelabai kabina, nes ltu kalbos nera. :)
Vyncas 5645    
Bus one.. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
twitter yra :D
Nuotraukos nėra
JustTomas 5645    
Pasidarė milijonus ir išjungė :D
Vyncas 5645    
#6 Būtent : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Facebook'e dedasi daug nesamonių.. Visokie virusai, skleidžiama įvairi melaginha medžiaga. Be viso to fb įkurėjas pasiilgo savo senojo gyvenimo. Tad visi galit eit atgal į oniuką. :D
Vyncas 5645    
Tu pasiskaityk. Rašo, kad išjungs tą fb, nes neapsimoka ar kažkas tokio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
*staigiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Netikiu nors tu ka.. :D Juk negali pranasaut kuria diena jis staugiai uzlus :D
Nuotraukos nėra
mirk 5645    
Kodėl?
Grįžti į viršų