Nelysk - Valgau

2010.05.15 00:00 Vyncas
  • 4
10
Nelysk







Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
is lapu hashas eina.
Vyncas 5889    
#8 šito tai norėčiau paragaut xD
chzarija 5889    
galvutes rukomos :) o is lapu galima nebloga pyraga pagaminti :P
Vyncas 5889    
Blet, žmonės, penktadienio naktis, o jūs jau miegat?;o
Vyncas 5889    
#5 I taip visi žino kuri dalis yra rūkoma xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
kokius dar pumpurus... ziedus.
Vyncas 5889    
#3 Vistiek gerai atrodo : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Deja jiems nei silta, nei salta nuo tu lapu, bet vat jei valgytu pumpurus, butu kita kalba xD
Vyncas 5889    
Nesakyk, kad jiem nepavydi xD
chzarija 5889    
aha valgau.. kanapiu lapus :)
Grįžti į viršų