Nelysk - Valgau

2010.05.15 00:00 Vyncas
  • 4
10
Nelysk







Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
is lapu hashas eina.
Vyncas 5884    
#8 šito tai norėčiau paragaut xD
chzarija 5884    
galvutes rukomos :) o is lapu galima nebloga pyraga pagaminti :P
Vyncas 5884    
Blet, žmonės, penktadienio naktis, o jūs jau miegat?;o
Vyncas 5884    
#5 I taip visi žino kuri dalis yra rūkoma xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
kokius dar pumpurus... ziedus.
Vyncas 5884    
#3 Vistiek gerai atrodo : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Deja jiems nei silta, nei salta nuo tu lapu, bet vat jei valgytu pumpurus, butu kita kalba xD
Vyncas 5884    
Nesakyk, kad jiem nepavydi xD
chzarija 5884    
aha valgau.. kanapiu lapus :)
Grįžti į viršų