Nelysk - Valgau

2010.05.15 00:00 Vyncas
  • 4
10
Nelysk







Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
is lapu hashas eina.
Vyncas 5886    
#8 šito tai norėčiau paragaut xD
chzarija 5886    
galvutes rukomos :) o is lapu galima nebloga pyraga pagaminti :P
Vyncas 5886    
Blet, žmonės, penktadienio naktis, o jūs jau miegat?;o
Vyncas 5886    
#5 I taip visi žino kuri dalis yra rūkoma xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
kokius dar pumpurus... ziedus.
Vyncas 5886    
#3 Vistiek gerai atrodo : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
Deja jiems nei silta, nei salta nuo tu lapu, bet vat jei valgytu pumpurus, butu kita kalba xD
Vyncas 5886    
Nesakyk, kad jiem nepavydi xD
chzarija 5886    
aha valgau.. kanapiu lapus :)
Grįžti į viršų