Paauglės - Gera pažiūrėti, blogai paliesti, jei tau virš 18

2010.05.24 22:43 Vyncas
  • 13
9
jailbait







sch 5878    
#7 tai reikia moketi rinktis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Ir šiaip .. jei su apatiniais važinėjasi tai ką žinau, tikrai neturėtų stebėtis, jei koks 18metis ne tik paliestų ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#6 Nebuvo, nes Ji niekam nesiskundė. Kai policijai skundžiasi dėl "išprievartavimo" ar "priekabiavimo" tada gali būti blogai. ;)
sch 5879    
cia tai isvis nesamone gryna yra ..as visada merginas jaunesnes uz save 2 ar 1 metais renkuosi ir iki siol man nieko blogo nebuvo kazkodel
fucks 5879    
nu cia tokias pievas velia, tipo jei abu nepilnameciai ir 1 sulaukia ankciau tai jau poto nusikaltimas gaunasi? :D jei taip ti as lb nusidejes :D
Ausryt 5879    
#3 Atgailauk ;D
kasiakas 5879    
#2 as manau :D
Ausryt 5879    
#1 Dievas tave nubaus ;D
kasiakas 5879    
kdl blogai... nixrina neblogai :D pvz man ir mano panai 4 metu skirtumas, ir kai mes pradejom draugaut ji buvo nepilnamete.... pz ... nusidejau??????
Grįžti į viršų