Photoshop'as - ar fizika?

2010.05.09 22:21 Vyncas
  • 2
12
photoshop., fizika







Nuotraukos nėra
Anonimas 3163    
Kopecios prilaiko
Ievutea 5876    
#9 kas prie kur priklijuota? :^)
Gusta-Fang 5877    
#3 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
priklijuota cia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Kadangi Vyncas nupiso mano darba, tai sakau EIK NX
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
cia tik 2 variantai arba photoshopas arba kopecios giliai i zeme ikastos nes fizika negali but todel kad nera kopeciom jokios atsvaros
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Debilai už fiziką šioje vietoje.
Vyncas 5893    
Kadangi man px, todėl sakau, kad man px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Nu jūs čia pavarėt žmonės ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Kadangi nekertu nei to, nei to, tai einu toliau alaus gert....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Kadangi photoshopo nekertu, tai manau, kad fizika.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
kadangi fizikos nekertu tai manau kad photoshopas ;D
Grįžti į viršų