Pochuizmas - Jis dar egzistuoja

2010.06.03 16:11 Vyncas
  • 0
21
px





: px


Nuotraukos nėra
Anonimas 5337    
uju
Kira 5772    
#17 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Burokus aš sau auginu,
ir nebematau jau sau lygių,
kaimynas Vyncas aš esu,
is savo kaimo - Juodausių.

Kasryt keliuosi su gaidžiais,
ir karvę sau pamelžt skubu,
kaimyno obuolius vagiu,
ir sultis spaudžiuosi iš jų.

Kiekvieną vakarą verkiu,
vis užmiegu tuščiu skrandžiu,
bet nuotaika visad pakyla,
kai prisimenu kas aš esu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
O as tai vietoj taves vyncai isimciau foto nes cia - demotyvacijoje viesintis.. slepkis tik po lapais baidykle..
Jemmy 5818    
Justinas? o dieve as jo klausyciausi su sautuvu galvoi ir su kilpa ant kaklo :c fui net siurpas nukrete
Modesta771 5827    
atsiprašau autoriaus, bet pritariu #11
Pasilik 5857    
Jis mergaičių Dievas :>
Nuotraukos nėra
gyvybe 5859    
geras prierašas ;D
Vyncas 5862    
Jo, man pisa x D
Hvangha 5863    
#11 Tikrai, tikrai manau, kad visgi protą dėl muzikos, jam pisa...
fucks 5863    
koks skirtumas ka zmogus klauso? juk tau niekas nepisa proto, ka tu klausai
Prodiger 5863    
#9 Tai viską paaiškina :)
Vyncas 5863    
#8 čia ji: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
bet jis paspaude 'like' ;D
OoS 5863    
O šiaip man rodos facebook automatiškai į pomėgius įrašo tai, ką už"like"ini. Taip kad gal net nežino žmogus, ką jo profilyje kitiems rodo.
Vyncas 5863    
Toks čia jau gyrimasis ;/// xD
OoS 5863    
#4 Pasigirt nori :D
Vyncas 5863    
#3 Tegu klauso, bet tai viešinti facebook'e : D
OoS 5863    
Ką žinau, kas kam patinka, tą tas ir klauso...
Nesikeik 5863    
#1 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Ko blogai Justinas?????
Grįžti į viršų