Pochuizmas - Jis dar egzistuoja

2010.06.03 16:11 Vyncas
  • 0
21
px





: px


Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
uju
Kira 5777    
#17 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Burokus aš sau auginu,
ir nebematau jau sau lygių,
kaimynas Vyncas aš esu,
is savo kaimo - Juodausių.

Kasryt keliuosi su gaidžiais,
ir karvę sau pamelžt skubu,
kaimyno obuolius vagiu,
ir sultis spaudžiuosi iš jų.

Kiekvieną vakarą verkiu,
vis užmiegu tuščiu skrandžiu,
bet nuotaika visad pakyla,
kai prisimenu kas aš esu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
O as tai vietoj taves vyncai isimciau foto nes cia - demotyvacijoje viesintis.. slepkis tik po lapais baidykle..
Jemmy 5822    
Justinas? o dieve as jo klausyciausi su sautuvu galvoi ir su kilpa ant kaklo :c fui net siurpas nukrete
Modesta771 5832    
atsiprašau autoriaus, bet pritariu #11
Pasilik 5862    
Jis mergaičių Dievas :>
Nuotraukos nėra
gyvybe 5863    
geras prierašas ;D
Vyncas 5867    
Jo, man pisa x D
Hvangha 5868    
#11 Tikrai, tikrai manau, kad visgi protą dėl muzikos, jam pisa...
fucks 5868    
koks skirtumas ka zmogus klauso? juk tau niekas nepisa proto, ka tu klausai
Prodiger 5868    
#9 Tai viską paaiškina :)
Vyncas 5868    
#8 čia ji: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
bet jis paspaude 'like' ;D
OoS 5868    
O šiaip man rodos facebook automatiškai į pomėgius įrašo tai, ką už"like"ini. Taip kad gal net nežino žmogus, ką jo profilyje kitiems rodo.
Vyncas 5868    
Toks čia jau gyrimasis ;/// xD
OoS 5868    
#4 Pasigirt nori :D
Vyncas 5868    
#3 Tegu klauso, bet tai viešinti facebook'e : D
OoS 5868    
Ką žinau, kas kam patinka, tą tas ir klauso...
Nesikeik 5868    
#1 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Ko blogai Justinas?????
Grįžti į viršų