Pochuizmas - Jis dar egzistuoja

2010.06.03 16:11 Vyncas
  • 0
21
px





: px


Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
uju
Kira 5774    
#17 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Burokus aš sau auginu,
ir nebematau jau sau lygių,
kaimynas Vyncas aš esu,
is savo kaimo - Juodausių.

Kasryt keliuosi su gaidžiais,
ir karvę sau pamelžt skubu,
kaimyno obuolius vagiu,
ir sultis spaudžiuosi iš jų.

Kiekvieną vakarą verkiu,
vis užmiegu tuščiu skrandžiu,
bet nuotaika visad pakyla,
kai prisimenu kas aš esu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
O as tai vietoj taves vyncai isimciau foto nes cia - demotyvacijoje viesintis.. slepkis tik po lapais baidykle..
Jemmy 5820    
Justinas? o dieve as jo klausyciausi su sautuvu galvoi ir su kilpa ant kaklo :c fui net siurpas nukrete
Modesta771 5829    
atsiprašau autoriaus, bet pritariu #11
Pasilik 5859    
Jis mergaičių Dievas :>
Nuotraukos nėra
gyvybe 5861    
geras prierašas ;D
Vyncas 5864    
Jo, man pisa x D
Hvangha 5865    
#11 Tikrai, tikrai manau, kad visgi protą dėl muzikos, jam pisa...
fucks 5865    
koks skirtumas ka zmogus klauso? juk tau niekas nepisa proto, ka tu klausai
Prodiger 5865    
#9 Tai viską paaiškina :)
Vyncas 5865    
#8 čia ji: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
bet jis paspaude 'like' ;D
OoS 5865    
O šiaip man rodos facebook automatiškai į pomėgius įrašo tai, ką už"like"ini. Taip kad gal net nežino žmogus, ką jo profilyje kitiems rodo.
Vyncas 5865    
Toks čia jau gyrimasis ;/// xD
OoS 5865    
#4 Pasigirt nori :D
Vyncas 5865    
#3 Tegu klauso, bet tai viešinti facebook'e : D
OoS 5865    
Ką žinau, kas kam patinka, tą tas ir klauso...
Nesikeik 5865    
#1 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Ko blogai Justinas?????
Grįžti į viršų