Šėtonas - Pajusk skirtumą tarp jo ir Dievo.

2010.05.30 18:50 Vyncas
  • 1
36
satan





: satan


Derogan 5555    
33 ir 34 - Ko prisikabinėjat prie žmogaus? Dėmesio jum ar ko trūksta?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Gražiai nupiešta :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Vyncai tu bliad, netik lochas bet dar ir satanistas esi? pispankis paskutinis, asilo beretė :D Gaila man tavęs dvasios ubage tu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Burokus aš sau auginu,
ir nebematau jau sau lygių,
kaimynas Vyncas aš esu,
is savo kaimo - Juodausių.

Kasryt keliuosi su gaidžiais,
ir karvę sau pamelžt skubu,
kaimyno obuolius vagiu,
ir sultis spaudžiuosi iš jų.

Kiekvieną vakarą verkiu,
vis užmiegu tuščiu skrandžiu,
bet nuotaika visad pakyla,
kai prisimenu kas aš esu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#29 10 balu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
sudirbo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#29 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Vyncai o zinai koks skirtumas tarp taves ir pydaro? Ogi joks
OoS 5866    
Apie La Vėjaus Šėtono Bibliją kalbi? Nelygink ala filosofinio veikalo su religiniais pezalais :P Ir nepavadinčiau tų žmonių satanistais.
Vyncas 5866    
#26 Prikolas? Namanau, kad jis čia turėtų būti. Čia esminis skirtumas, kuo skiriasi dievas, nuo šėtono. Pasiskaitykit Satan Bible manau labiau patiks, negu įprastinė xD Ir šiaip, satanistai įdomesni žmonės nei kriščionys xD
xaoc 5866    
Kame prikolas ?
Vyncas 5866    
#24 Kode? xD
hoho 5867    
tetos skype nedalina.
Vyncas 5867    
Nedarom čatų čia. Maži dėdės supyks: D geriau skype duok xD
hoho 5867    
gražus šetonas ;D
Vyncas 5867    
#20 WEE : D
hoho 5867    
#19 pasiduodu ;D
Vyncas 5867    
Bet jis vistiek ach atrodo: D
hoho 5867    
#16 matos greičiau nei jaučias :)
Vyncas 5867    
aš už šitą xD
Melly. 5867    
#15 kad be akių tau jaučias ;D
hoho 5867    
#14 Dievas ir be akiu ir be galvos ;D
Vyncas 5867    
Bet be akių xD
Mantas4 5867    
Niekas = Niekas abu atrodo kaip niekas :P
hoho 5867    
#10 Šetonas bent su galva :D
hoho 5867    
#10 argi? :D
Vyncas 5867    
#9 Ne xd
hoho 5867    
#8 Dievas įspūdingesnis :P
Vyncas 5867    
#7 Bet šitas irgi toks.. Įspūdingas : D
hoho 5867    
#6 Dievas be galvos irgi visai nieko. ;D
Vyncas 5867    
#5 Skirtumas, kad šitas daug geriau atrodo: D
Mantas4 5867    
Tai ir sakau, kad jokio skirtumo, abu vienodi, nes abu neegzistuoja :-)
Vyncas 5867    
#2 Čia panašumas ; D
Vyncas 5867    
Bet gerulis atrodo: D
Mantas4 5867    
Jokio... Abu neegzistuoja
hoho 5867    
pajutau ;D
Grįžti į viršų