Šėtonas - Pajusk skirtumą tarp jo ir Dievo.

2010.05.30 18:50 Vyncas
  • 1
36
satan





: satan


Derogan 5557    
33 ir 34 - Ko prisikabinėjat prie žmogaus? Dėmesio jum ar ko trūksta?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Gražiai nupiešta :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Vyncai tu bliad, netik lochas bet dar ir satanistas esi? pispankis paskutinis, asilo beretė :D Gaila man tavęs dvasios ubage tu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Burokus aš sau auginu,
ir nebematau jau sau lygių,
kaimynas Vyncas aš esu,
is savo kaimo - Juodausių.

Kasryt keliuosi su gaidžiais,
ir karvę sau pamelžt skubu,
kaimyno obuolius vagiu,
ir sultis spaudžiuosi iš jų.

Kiekvieną vakarą verkiu,
vis užmiegu tuščiu skrandžiu,
bet nuotaika visad pakyla,
kai prisimenu kas aš esu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#29 10 balu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
sudirbo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
#29 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Vyncai o zinai koks skirtumas tarp taves ir pydaro? Ogi joks
OoS 5869    
Apie La Vėjaus Šėtono Bibliją kalbi? Nelygink ala filosofinio veikalo su religiniais pezalais :P Ir nepavadinčiau tų žmonių satanistais.
Vyncas 5869    
#26 Prikolas? Namanau, kad jis čia turėtų būti. Čia esminis skirtumas, kuo skiriasi dievas, nuo šėtono. Pasiskaitykit Satan Bible manau labiau patiks, negu įprastinė xD Ir šiaip, satanistai įdomesni žmonės nei kriščionys xD
xaoc 5869    
Kame prikolas ?
Vyncas 5869    
#24 Kode? xD
hoho 5869    
tetos skype nedalina.
Vyncas 5869    
Nedarom čatų čia. Maži dėdės supyks: D geriau skype duok xD
hoho 5869    
gražus šetonas ;D
Vyncas 5869    
#20 WEE : D
hoho 5869    
#19 pasiduodu ;D
Vyncas 5869    
Bet jis vistiek ach atrodo: D
hoho 5869    
#16 matos greičiau nei jaučias :)
Vyncas 5869    
aš už šitą xD
Melly. 5869    
#15 kad be akių tau jaučias ;D
hoho 5869    
#14 Dievas ir be akiu ir be galvos ;D
Vyncas 5869    
Bet be akių xD
Mantas4 5869    
Niekas = Niekas abu atrodo kaip niekas :P
hoho 5869    
#10 Šetonas bent su galva :D
hoho 5869    
#10 argi? :D
Vyncas 5869    
#9 Ne xd
hoho 5869    
#8 Dievas įspūdingesnis :P
Vyncas 5869    
#7 Bet šitas irgi toks.. Įspūdingas : D
hoho 5869    
#6 Dievas be galvos irgi visai nieko. ;D
Vyncas 5869    
#5 Skirtumas, kad šitas daug geriau atrodo: D
Mantas4 5869    
Tai ir sakau, kad jokio skirtumo, abu vienodi, nes abu neegzistuoja :-)
Vyncas 5869    
#2 Čia panašumas ; D
Vyncas 5869    
Bet gerulis atrodo: D
Mantas4 5869    
Jokio... Abu neegzistuoja
hoho 5869    
pajutau ;D
Grįžti į viršų