Tiesa - Kartais skaudi

2010.05.11 22:09 Vyncas
  • 4
19
hot, dog







Vyncas 5889    
#16 Turiu ir nr ir skp jos xD
jonaslt1 5890    
Naujas hesburger produktas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
kam skaudi o kam skani:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
tj gal nr apsikeiskit ir nereikes terst komentaru?
Vyncas 5891    
Realiai pamatyčiau išsilydyčiau xD
Melly. 5891    
bet tik per kompą :D
Vyncas 5891    
Tj va, mačiau jį : ))))
Melly. 5891    
doh. :D
Vyncas 5891    
Kokią savaitę ant desktop'o buvo xD
Melly. 5891    
wow :D gyvenime nematei,o jau myli :D
Vyncas 5891    
Aš tj dar šitą myliu xD
Melly. 5891    
visi savo cūcikus myli :D
Vyncas 5891    
myliu aš šūnius. Ypač savo xD
Melly. 5891    
patikėjau :D
Vyncas 5891    
aš jį pasilikčiau ; >>
Melly. 5891    
ir tu beširdi jį suvalgytum?? :D
Vyncas 5891    
Bet jis tooooks.. TOOOOKs mielas xD
Melly. 5891    
gaila man to cūciko :?
Vyncas 5891    
O, čia iš onės xD
Grįžti į viršų