Jo, jis ne kūrėjas, nes ne geltonam fone laidas...
Kodėl aš - apie tai nepagalvojau?
Anonimas
1982
Anonimas
5347
#14 Nusišnekėjai, tu nekūrėjas :)
Anonimas
5559
Tuoj pasidarysiu :)
EvilRiesutas
5564
nes durnai atrodo? :D
Anonimas
5564
labai geras dalykas
Anonimas
5567
Čia jei ką, jeigu nešiojama kompa nori atjunkt ir nusinšt, tai, kad laidai nepasimestų.
Anonimas
5567
nesuveiktų toks dalykas šiaip
Anonimas
5567
kaip cia jus nemokat gi nueini i kanceliarines prekes ten situ spaustuku kiek nori visokiu rusiu po 10ct-2lt ir tinka viskas cia liuks esu kurejas sitos demo:)
Anonimas
5567
Suprasti taip kad labai nervina ieskoti tu laidu ant stalo.. o dazniausiai nukritusiu kur nors ant grindu ar po stalu..
Anonimas
5567
kaip suprast ?
Anonimas
5567
Vinim užkalk. Kaip pas mane. :D:D
Anonimas
5567
Aš nesuprantu, paaiškinkit kame esmė?
povilasq
5567
nes smegeneles perlygios...
Anonimas
5567
db tj jau tikrai visi pagalvos :D
Anonimas
5567
sudas. per storas stalas :((((((((((((((
Anonimas
5567
Ačiū už idėją. :D
Anonimas
5567
genijus tai sugalvojo...
Spunkyz
5567
niiice ;D
Anonimas
5567
as nelabai supratau. cia tipo kad laidai nepasimestu ar kas??
Anonimas
5567
Nu naaa... Realiai kodėl aš nepagalvojau apie tai? :D
-NarkomanaS-
5567
BLT Aciu GERA IDEJA PANAUDOSIU :D
|

