wave - dėl tokių teorijų ir neturi panos ;) pasidomėk pua ar ką nors...
Vyrai turėtų sakyti moterims tik komplimentus - O visą kitą pasakys jos pačios.
Anonimas
5376
Anonimas
5393
cia mazdaug : koks tavo vardas ? --- turi grazia sypsena.. :D
Pirmyn
5404
Taip komplimenta reik ismokt sakyt. Jei moters negrazi nosis, bet grazios akys tai reikia ir pabrezt. Visada galima surast galimybe pasakyt grazia tiesa
Anonimas
5404
Kokia ji graži.
XciclonX
5405
Jei merginai sakysi, kad ji graži ar protinga, nors tokia nėra, ji pyks nes tu meluoji, jei merginai sakysi teisybę, kad ji yra negraži, tada ji jau pyks, kad ant jos stumi ir ją nuvertini, be to komplimentų nori visi, tiek mergina tiek vaikinas ir nereikia čia merginom svaigti, kad vyrai privalo sakyti joms komplimentus.
Anonimas
5405
Komplimentas yra grynas melas. Jei komplimentas būtų tiesa, tai būtų papraščiausia informacija.
Pirmyn
5405
Vo butent kad tik viena is mln yra grazi ir kiekviena tai turi nora ir teise isgirst. Ir visos stengiasi
Anonimas
5406
#2 dar plius protingos.
Anonimas
5406
Visos moterys turi but grazios,kad sakyt tuos komplimentus, bet kaip 1 is 100 yra grazi tai... :D
Anonimas
5406
toj pasipils demotyvacijos apie kasy :D
|

