Aš ginčiau, - O TU?

2011.01.12 XII
  • 383
314
lietuva







Nuotraukos nėra
Anonimas 4648    
Tikrai tikrai ne, nera del ko
Nuotraukos nėra
Anonimas 4983    
99.5% tų gynėjų spruktų radę pirmą progą :D drąsuoliai apsišikę :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
Neginciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5226    
neginciau. ne mesa esu.
Spartasaurus 5326    
ka cia ginti ? Vilnius lenku, kiti miestai rusu ir gudu. Kaunas vienintele iseitis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
neginciau ir as ,, jau pabeges ;]
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5508    
#307 Tai bėk iš čia ir nesiskųsk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
neginciau ne uz ka. sermata man cia gyvent..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#279 teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
#302 Tie kurie gins tavo manymu yra durniai?Manau durniai yra tie kurie sedi pasislepe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
ginti reikia blt ne kubiliu ar valdžia ginti reikia save laisva lietuva tėvyne aj krw pasol nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Bus durniu kurie ir be manes apgins :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
Nx gint gi Europos sajunga yra ir nato ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#271 nevienam tam rusuj pasakes esu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
as ne ginciau o apsikciau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
tikrj ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
neginciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
tevyne gynciau o seima susprogdinciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#281 Tie isrinkitieji zada kazka geriau padaryt bet kaip buvo taip ir liko... Manau cia reiketu dar vienos okupacijos ir viska pradet nuo pradziu, o ar as ginciau tikrai ne, bent ne dabar.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
butu ka ten ginti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
O AS APMYSCIAU IR PADEGCIAU...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
neginciau bet varyciau pries rusus del nuotykiu. :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Ginčiau. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#281 Tai kad nėra ką rinkti sueina visi kažkokie, kurie tik i save žiūri tai kokia prasmė balsuot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
eikit nachuj tikrai ne !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Zinokit neginciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#280 Jai visi butum kaip tu, Lietuvos jau nebebutu 1400~ amziais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Ginciau.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#280 politikas
RenameLT 5639    
Žinoma, kad ginčiau. Juk tai šalis, kurioje augau ir be kurios neįsivaizduočiau savo gyvenimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
"AS NEGINCIAU" nu ir neginkit lekit i anglijas visokias dirbkit gryzkit pasimaivysit kad tipo alia daug uzdirbat ir vel ten leksit ir arsit. Valdzia nera Valstybe. Valstybe esam mes. Jeigu tokia Valdzia issirenkam, tai cia musu kalte, o ne ju, visada kaltiname kitus, o ne save. Kiek i rinkimus ateinam? Kas antras beveik :). As asmeniskai stociau gint, mano proseneliai, seneliai gyne, as ir ginsiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
jus visi ginejai ir busit tik ubagai, as neginciau as eiciau vogti, daug naudingiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
dar ir kaip!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
Ginčiau : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
Ginciau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
ginčiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
ginciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
#266 sakai pakeisi ;D ateisi sakikim i ta seima pajausi pinigus ir viskas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
#265 eik pasakyk tiem rusam i akis tai ka tu cia sakai ir pazesim kox tada kietas busi ralybei .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
#261 Atsirado ginejas , per laida visi gali pasakyt ginciau , ginciau . jei butu karas neigintum neika , bijotum i gatve iseit , sedetum rusi ir agurkus jestum . O pvz as tikrai neginciau , galetu nors ir db pvz ant seimo uzmest kokia bombike , Gal Lietuvai bus lengviau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
#263 visi normalus cia tik tu nieko vertas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
ble cia tokiu padarsastu7 yra kurie yra savanaudziai "as neginciau" ble o nu krc ,kad kiti mirsta jums pohuj o jai butu koks jusu artimasis kokia nors antroji puse BLE JUS KITAIP UZGIEDOTUMET!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
#266 PRITARIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(50-100)
Grįžti į viršų