Tikrai tikrai ne, nera del ko
Aš ginčiau, - O TU?
Anonimas
4650
Anonimas
4985
99.5% tų gynėjų spruktų radę pirmą progą :D drąsuoliai apsišikę :D
Anonimas
5213
Neginciau
Anonimas
5228
neginciau. ne mesa esu.
Spartasaurus
5328
ka cia ginti ? Vilnius lenku, kiti miestai rusu ir gudu. Kaunas vienintele iseitis
Anonimas
5401
neginciau ir as ,, jau pabeges ;]
Vilius_4_eminem
5509
#307 Tai bėk iš čia ir nesiskųsk.
Anonimas
5509
neginciau ne uz ka. sermata man cia gyvent..
Anonimas
5521
#279 teisingai.
Anonimas
5539
#302 Tie kurie gins tavo manymu yra durniai?Manau durniai yra tie kurie sedi pasislepe.
Anonimas
5596
Ne
Anonimas
5637
ginti reikia blt ne kubiliu ar valdžia ginti reikia save laisva lietuva tėvyne aj krw pasol nx
Anonimas
5637
Bus durniu kurie ir be manes apgins :)
Anonimas
5637
Nx gint gi Europos sajunga yra ir nato ?
Anonimas
5638
#271 nevienam tam rusuj pasakes esu.
Anonimas
5638
as ne ginciau o apsikciau...
Anonimas
5638
ne
Anonimas
5638
tikrj ne
Anonimas
5638
neginciau
Anonimas
5638
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Anonimas
5638
tevyne gynciau o seima susprogdinciau :D
Anonimas
5638
#281 Tie isrinkitieji zada kazka geriau padaryt bet kaip buvo taip ir liko... Manau cia reiketu dar vienos okupacijos ir viska pradet nuo pradziu, o ar as ginciau tikrai ne, bent ne dabar.
Anonimas
5638
butu ka ten ginti
Anonimas
5638
O AS APMYSCIAU IR PADEGCIAU...
Anonimas
5638
neginciau bet varyciau pries rusus del nuotykiu. :P
Anonimas
5639
Taip
Anonimas
5639
Ginčiau. : D
Anonimas
5639
#281 Tai kad nėra ką rinkti sueina visi kažkokie, kurie tik i save žiūri tai kokia prasmė balsuot
Anonimas
5639
eikit nachuj tikrai ne !
Anonimas
5640
Ne
Anonimas
5640
Zinokit neginciau
Anonimas
5640
#280 Jai visi butum kaip tu, Lietuvos jau nebebutu 1400~ amziais
Anonimas
5640
Ginciau.;D
Anonimas
5640
#280 politikas
RenameLT
5640
Žinoma, kad ginčiau. Juk tai šalis, kurioje augau ir be kurios neįsivaizduočiau savo gyvenimo.
Anonimas
5640
"AS NEGINCIAU" nu ir neginkit lekit i anglijas visokias dirbkit gryzkit pasimaivysit kad tipo alia daug uzdirbat ir vel ten leksit ir arsit. Valdzia nera Valstybe. Valstybe esam mes. Jeigu tokia Valdzia issirenkam, tai cia musu kalte, o ne ju, visada kaltiname kitus, o ne save. Kiek i rinkimus ateinam? Kas antras beveik :). As asmeniskai stociau gint, mano proseneliai, seneliai gyne, as ir ginsiu.
Anonimas
5640
jus visi ginejai ir busit tik ubagai, as neginciau as eiciau vogti, daug naudingiau :D
Anonimas
5640
dar ir kaip!
relogin
5641
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/pankas-genijus-1320840.html
relogin
5641
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/pankas-genijus-1320840.html
Anonimas
5641
Ginčiau : )
Anonimas
5641
Ginciau!
Anonimas
5641
ginčiau
Anonimas
5641
ginciau
Anonimas
5641
#266 sakai pakeisi ;D ateisi sakikim i ta seima pajausi pinigus ir viskas
Anonimas
5641
#265 eik pasakyk tiem rusam i akis tai ka tu cia sakai ir pazesim kox tada kietas busi ralybei .
Anonimas
5641
#261 Atsirado ginejas , per laida visi gali pasakyt ginciau , ginciau . jei butu karas neigintum neika , bijotum i gatve iseit , sedetum rusi ir agurkus jestum . O pvz as tikrai neginciau , galetu nors ir db pvz ant seimo uzmest kokia bombike , Gal Lietuvai bus lengviau.
Anonimas
5641
#263 visi normalus cia tik tu nieko vertas
Anonimas
5641
ble cia tokiu padarsastu7 yra kurie yra savanaudziai "as neginciau" ble o nu krc ,kad kiti mirsta jums pohuj o jai butu koks jusu artimasis kokia nors antroji puse BLE JUS KITAIP UZGIEDOTUMET!
Anonimas
5641
#266 PRITARIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|

