Geriau uz kosmodiska ! :)))
Įsigyk - Jei ryte neturi jėgų pakilti iš lovos
Anonimas
5612
Anonimas
5613
nepadės... Noras gulėti šiltoj lovoj vietiek nugalės :D
Anonimas
5613
nu negyvai pasismeigęs tikrai jau neatsikelsiu :))
Anonimas
5613
man idomu jai tu atsigultum ar nuo ju bepakiltum dar? :D
Anonimas
5613
būtų gerai ;D
Anonimas
5613
kad tokių lovų nebūna.xD
Anonimas
5613
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/ka-jis-tik-nesukurtu-1338263.html
nigahigafan
5613
#2 agree :D
vienna
5613
nesamone
Leezash
5613
bet kaikurie guli nx ir nieko neatsitinka :D
Anonimas
5613
BUVO
Anonimas
5636
Pritariu Inf. :D
Influence
5636
Tokiam pagulejes, bbz ar isvis atsikelt iseitu
Anonimas
5636
pripraščiau ir tai sunkiai kelčiausi :D
|

