SUPISTIVACIJAS
Klasės ekskursija - į Černobylį
Anonimas
5161
EdvisEvolution
5513
#17 Geras biznis išeitų. :D
Anonimas
5515
sio saito moderatoriai rulezzzzzzzzz
anonimas
5515
#7 bizni prasuktu :D
Anonimas
5515
#2 galtėtu šeštas visai klasei padovanot po dujokaukę. ;D
Anonimas
5515
Nemaza klase...
Anonimas
5515
Kaip maži vaikai. Pastebėjau lietuviai kultūringai elgtis nemoka ir be keiksmažodžiu neapseina, graudu žiūrėt.
Anonimas
5515
Susideginkist:D
Anonimas
5515
:D
synch
5515
#10 isgreuzk
Anonimas
5515
#11 kramtyk ką sakai
Anonimas
5515
8 Dusk nx
LogInGuy
5515
#3 nur ir ka jis su jom veiks? visas iškart užsiės? gosh lai eina ir nusiperka...
Anonimas
5515
patinka
Fanatikeee
5515
nu ko jūs prie visko kabinates????? :D
Anonimas
5515
dachuja
LietuvaiteV
5515
Klasės ekskursija? Įdomu kiek žmonių klasėj...
Anonimas
5515
#2 turetu tiek dujokaukiu
LogInGuy
5515
#1 ir kas iš to, kad tu tiek dujokiaukių tuėrtum ?
bongas
5515
Kad aš tiek dujokaukių turėčiau :(
|

