#12 Matosi, kad pas tave vis dar trimestrai... ir ko gero, dar gauni ne pažymius, o pagyrimus.
Mokiniai - Pažymiais susirūpina tik semestro pabaigoje
Anonimas
4989
Geras_Iksas
5196
geras ...
Anonimas
5561
#12 pydare ne pas visus kaip tu lopus trimestrai
Anonimas
5561
trimestru o ne semestru, krv debile tu nx ismok rasyt
Anonimas
5565
KAAAAAAAAAAAAAAAAAI demotyvuoja (not)
Anonimas
5566
same shit here
Teenagor
5566
chill dude.
puukis4
5566
panašiai
Anonimas
5566
dar menesi lasvai galit miegot :D
povilasq
5566
Captain Obvious...
silabsoft
5566
;)
Anonimas
5566
Mokiniai - neleiskit jiem kurti demotyvaciju
anonimas
5566
nesveika per daug pergyvent ;)
kristal
5566
Jei tada dar susirūpina, vadinasi dar yra vilties :D
Mr.Gulbius
5633
Taip jau yra :}
|

