Mokiniai - Pažymiais susirūpina tik semestro pabaigoje

2011.03.28 XII
  • 217
15
Mokiniai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4989    
#12 Matosi, kad pas tave vis dar trimestrai... ir ko gero, dar gauni ne pažymius, o pagyrimus.
Geras_Iksas 5196    
geras ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#12 pydare ne pas visus kaip tu lopus trimestrai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
trimestru o ne semestru, krv debile tu nx ismok rasyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
KAAAAAAAAAAAAAAAAAI demotyvuoja (not)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
same shit here
Teenagor 5566    
chill dude.
puukis4 5566    
panašiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
dar menesi lasvai galit miegot :D
povilasq 5566    
Captain Obvious...
silabsoft 5566    
;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Mokiniai - neleiskit jiem kurti demotyvaciju
anonimas 5566    
nesveika per daug pergyvent ;)
kristal 5566    
Jei tada dar susirūpina, vadinasi dar yra vilties :D
Mr.Gulbius 5633    
Taip jau yra :}
Grįžti į viršų