#3 Jei patvirtins turbut tevai motoroleri nupirks... Kas cia per mada dabar atejo...
Pesimistas - Realistas - Optimistas
wtf.
5535
Anonimas
5535
#1 Kad tu išvis kažkoks labai protingai bandantis pasisakyti neūžauga:)
Anonimas
5535
nice demo
Punceka
5535
Antraštė - ale, bele. Jokių emocijų nesukelia, net neigiamų. Komentaras paliktas ir tiek. + lyginant su pic., tai dar ir ne iš eilės viskas užrašyta, aklai išverstas plakatas.
Jonazz
5535
www.demotyvacija.lt/from-Jonazz/not-approved/juodas-rudas-geltonas-ar-normalus...-1373598.html Kaži, kodėl šitos nepatvirtina?
Teenagor
5535
nice. :o
CRONUS
5535
Ir visi optimistai, nematydami realybės, realistus vadina pesimistais. Tas pats ir atvirkščiai. Kaži kodėl dauguma man sako, kad aš arba optimistas arba pesimistas ir niekam nepavyksta įrodyt, kad realistas.
|

