jo , jeigu neturit tokios tupos aukletojos kuri susodina visus kaip nori.. tik kad gali pasirinkti su kuo , bet kur nori negali sesti , cia kaip aukletoja nori tam ir atitenka galas .. :/
Svarbiausia ekskursijų dalis - užsiimti vietą autobuse
Anonimas
5378
Mafijoz
5477
#15 kelinta kl. eini ?:D
mirazas
5478
o gale klifa sedi... ir atia visoms linksmybems
Anonimas
5481
galiukas (inlove) :9-***
Anonimas
5549
Galas <3
Anonimas
5600
vidurys;-DDDDD
Anonimas
5601
pas mus mokyklos laikais, tj gale sededavo visi idiotai, kur alaus prisilaka ir rekia per visa auta ... po to vel susitikdavo profkej gale :D
Anonimas
5601
geriausia dalis, tai prisilakti pries eksursija, poto visa likusi dalis bus ir taip gera :D
Anonimas
5601
Sunku ta gala uzsiimt ;D
Anonimas
5601
Tiksliai pasakyta..:D
Anonimas
5601
#4 ligtais kažkam įdomu :)
Anonimas
5602
AS GALO DIEVAS! PAKLUSKIT MAN!@#$%^&*
Anonimas
5602
ir akropolyje neuzstrigti
Teenagor
5602
Per visas ekskursijas galas būna mano ;Dp
Vendigo
5602
kas tiesa tas nemelas :D
zvp
5602
Kuo arčiau autobuso galo, tuo vieta geresne ;D
Vendigo
5602
lygtais buvo :)
|

