jo , jeigu neturit tokios tupos aukletojos kuri susodina visus kaip nori.. tik kad gali pasirinkti su kuo , bet kur nori negali sesti , cia kaip aukletoja nori tam ir atitenka galas .. :/
Svarbiausia ekskursijų dalis - užsiimti vietą autobuse
Anonimas
5380
Mafijoz
5478
#15 kelinta kl. eini ?:D
mirazas
5479
o gale klifa sedi... ir atia visoms linksmybems
Anonimas
5482
galiukas (inlove) :9-***
Anonimas
5551
Galas <3
Anonimas
5602
vidurys;-DDDDD
Anonimas
5603
pas mus mokyklos laikais, tj gale sededavo visi idiotai, kur alaus prisilaka ir rekia per visa auta ... po to vel susitikdavo profkej gale :D
Anonimas
5603
geriausia dalis, tai prisilakti pries eksursija, poto visa likusi dalis bus ir taip gera :D
Anonimas
5603
Sunku ta gala uzsiimt ;D
Anonimas
5603
Tiksliai pasakyta..:D
Anonimas
5603
#4 ligtais kažkam įdomu :)
Anonimas
5603
AS GALO DIEVAS! PAKLUSKIT MAN!@#$%^&*
Anonimas
5603
ir akropolyje neuzstrigti
Teenagor
5603
Per visas ekskursijas galas būna mano ;Dp
Vendigo
5603
kas tiesa tas nemelas :D
zvp
5603
Kuo arčiau autobuso galo, tuo vieta geresne ;D
Vendigo
5603
lygtais buvo :)
|

