jo , jeigu neturit tokios tupos aukletojos kuri susodina visus kaip nori.. tik kad gali pasirinkti su kuo , bet kur nori negali sesti , cia kaip aukletoja nori tam ir atitenka galas .. :/
Svarbiausia ekskursijų dalis - užsiimti vietą autobuse
Anonimas
5381
Mafijoz
5480
#15 kelinta kl. eini ?:D
mirazas
5481
o gale klifa sedi... ir atia visoms linksmybems
Anonimas
5484
galiukas (inlove) :9-***
Anonimas
5553
Galas <3
Anonimas
5603
vidurys;-DDDDD
Anonimas
5604
pas mus mokyklos laikais, tj gale sededavo visi idiotai, kur alaus prisilaka ir rekia per visa auta ... po to vel susitikdavo profkej gale :D
Anonimas
5605
geriausia dalis, tai prisilakti pries eksursija, poto visa likusi dalis bus ir taip gera :D
Anonimas
5605
Sunku ta gala uzsiimt ;D
Anonimas
5605
Tiksliai pasakyta..:D
Anonimas
5605
#4 ligtais kažkam įdomu :)
Anonimas
5605
AS GALO DIEVAS! PAKLUSKIT MAN!@#$%^&*
Anonimas
5605
ir akropolyje neuzstrigti
Teenagor
5605
Per visas ekskursijas galas būna mano ;Dp
Vendigo
5605
kas tiesa tas nemelas :D
zvp
5605
Kuo arčiau autobuso galo, tuo vieta geresne ;D
Vendigo
5605
lygtais buvo :)
|

