#16 As nesuprantu kokia cia geda? Mano gimineje yra panasus atvejis. Tos moters vaikai visiskai jos nesigedijo, vaiksciojo su ja viesumoje ir visiskai nekreipe demesio i kitu zmoniu pastabas. Ka tie zmones supranta? Ka jeigu zmogus turi negalia tai ka jis turi sedeti namuose, nesisypsoti, nesidziaugti gyvenimu? Nesistengti jo padaryti pilnavercio? Taip tie vaikai irgi sulaukdavo patyciu taciau jie mokejo atsakyti. Juk kai kurie vaikai neturi nei mamos nei tecio. Taigi reikia vertinti tai ka turi, o ne vaidinti tobula seima.
Tik idiotai vaikai - Gali gėdytis savo tėvų
Anonimas
5226
Anonimas
5357
#17 nesakau, kad gerai, sakau, kad tevas yra pats kaltas
Anonimas
5358
#16 tai sakai ji gerai padare prasipjaudama venas ir sitaip nuzudydama savo teva? :)
Anonimas
5358
Bet siaip cia naturalu jog gedijasi nes tas tevas galetu rodyti tuos zenklus, bet elgtis normaliau ir rimciau, ta prasme nesisypsotu kaip kvailys, pagalvotu kaip ji jauciasi su juo bunant ir apskritai jeigu jo dukra buna labai rimta tai jai galbut depresija, jeigu jam rupejo jo dukra tai jis galejo tiesiog per lapa popieriaus susirasyt ir ne butinai tuos zenklus rodyt. Nes tas jos tevas nu suprantu kurcnebilys, bet tai nereiskia, kad gali ja gedint ir elgtis labai vaikiskai
Anonimas
5359
Norėčiau apskritai turėti tėvą...
Anonimas
5359
norėčiau turėti tėtį....
Anonimas
5359
Norėčiau kad mano tėvas būtų bent pusė toks
Anonimas
5359
vaikas, kuris taip mano negali būti idiotas, nes idiotas yra žmogus, kurio IQ yra mažesnis nei 30.
Anonimas
5359
Net pasikukciodama verkiau...
Anonimas
5359
Ismok rasyt, tada kurk demo idiote tu
Rocknroll
5359
#3 botor gerai pasakyta.blyn ziuredamas video zliumbiau kai vaikas
Anonimas
5359
Tik idiotai nemoka parašyt žodžio „idiotas“.
Anonimas
5359
#3 Tą aš ir žadu daryt... Mano tėvai tokie tragiški... Na bet ką padarysi, niekur nuo jų nepabėgsi, ką galiu padaryt tai jei ateityje turėsiu vaikų tai tikrai nebūsiu toks kaip jie...
Anonimas
5359
Net sugraudino... ;/
Anonimas
5359
#1 sis filmukas ne apie debilus tevus, ne cia pataikei.
Anonimas
5359
Tik idiotai rašo žodį idiotas su j.
botor
5359
tai argi tai yra svarbu tai kaiuzaugsi buk geresnis uz savo teva !ir buk savo vaikam geriausias tetis pasaulyje
Anonimas
5359
#1 sunki tavo vaikyste...
Anonimas
5359
o jeigu tie tevai alkoholikai ar dar kokie valkatos kurie nepriziuri savo vaiku ir daro jiems geda,kai einant is mokyklos su draugais,ju tevai vartosi griovy?
|

