Vasara - Visi žinom, kaip ją praleisi

2011.06.01 XII
  • 153
4
Vasara







Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
Ne.
mirazas 5505    
kaikam dar ir padirbti tenka :)
MindziuX 5506    
O koks skirtumas? :) Kas kaip nori, tas taip atostogauja. Visgi vasarą ne visos dienos būna saule klotos, taip kad sėdėsit ir prie pc normaliai manau.
Spartasaurus 5506    
as tai dazniau prie memebase sedesiu xd
Grįžti į viršų