Paliko mergina ar vaikinas? - Sukurk demotyvaciją - tikrai palengvės

2011.01.26 16:53 XII
  • 3
3
Paliko mergina ar vaikinas?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
kuriau,bet nepalengvejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
palengvejo paciam/paciai?
Ugh 5632    
Ir visos depresovos demo tokios pačios. :P
Grįžti į viršų