Niekada nežinai - Už kurio kampo tyko nelaimė..

2011.06.02 Xyvenas
  • 83
24
Niekada nežinai



Nuotraukos nėra
Anonimas 5119    
Yra Automobilines kameros kur visada filmuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5153    
Jis isgyveno :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5164    
Iskur jie zino kada filmuot as nesuprantu :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5208    
Cia ne 2010m irasas, ji senesnis!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
Tokiems atvejams labai gerai turėt kamerą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
eina nx, kaip ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
As cia vienas 5kartus ziurejau ir pamaciau kad i snuki uzvaziavo del to kad avarija padare?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
Jo tikrai gerai dave i galva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
matyt gerai dave, nes kai emiau svarstyt, kad tiesiog imtu ir "nukristu" galvoju nesamone, tai atgal persukau ir pamaciau, kad tas piso i snuki. Kogero nuteise ji jau, nes kamera yra visas irodimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
tam tai i snuki piso ir po ratais.... (feisbuko zmonems, nematantiems detaliu)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
bet ziauru jei gerai sustabdysi ties 0.47 ir paleisi tai matysi kad tas kur prie jo stovejo i galva ziebe anam ir tas nukrito idomu kiek gavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
Žiauru.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
#10 nelabai LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
#7 Liko gyvas,lužo 8 šonkauliai ir žandikaulis :)
Punceka 5502    
#3, No prob, tik dėl antraščių pasuk galvą labiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
nesuprantu rusu kalbos,gal kas gali youtube description sito video isverst? ten kazka raso apie reanimacija, 8 luzusius sonkaulius ir zandikauli. tai tas vyras isgyveno?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
Va dėl ko dideliu lanku aplenkiu pėsčiuosius ir dviratininkus. Nežinosi kada nugrius po ratais...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
damn...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
stiiiiirike!!!
Nuotraukos nėra
Xyvenas 5503    
Dėkavoju moderatoriui patvirtinusį šią demotyvaciją :)
Nuotraukos nėra
tomas1996 5503    
taigi rusijoj tj neziauru butu
Nuotraukos nėra
Sak_Mai_Dik 5503    
pzdc..
Grįžti į viršų