Yra Automobilines kameros kur visada filmuoja
Niekada nežinai - Už kurio kampo tyko nelaimė..
Anonimas
5119
Anonimas
5153
Jis isgyveno :))
Anonimas
5164
Iskur jie zino kada filmuot as nesuprantu :|
Anonimas
5208
Cia ne 2010m irasas, ji senesnis!!!!
Anonimas
5213
Tokiems atvejams labai gerai turėt kamerą.
Anonimas
5335
eina nx, kaip ziauru
Anonimas
5404
;D
Anonimas
5405
As cia vienas 5kartus ziurejau ir pamaciau kad i snuki uzvaziavo del to kad avarija padare?
Anonimas
5499
Jo tikrai gerai dave i galva
Anonimas
5502
matyt gerai dave, nes kai emiau svarstyt, kad tiesiog imtu ir "nukristu" galvoju nesamone, tai atgal persukau ir pamaciau, kad tas piso i snuki. Kogero nuteise ji jau, nes kamera yra visas irodimas.
Anonimas
5502
tam tai i snuki piso ir po ratais.... (feisbuko zmonems, nematantiems detaliu)
Anonimas
5502
bet ziauru jei gerai sustabdysi ties 0.47 ir paleisi tai matysi kad tas kur prie jo stovejo i galva ziebe anam ir tas nukrito idomu kiek gavo
Anonimas
5502
Žiauru.
Anonimas
5502
#10 nelabai LOL
Anonimas
5502
LOL
Anonimas
5502
#7 Liko gyvas,lužo 8 šonkauliai ir žandikaulis :)
Punceka
5502
#3, No prob, tik dėl antraščių pasuk galvą labiau :)
Anonimas
5502
nesuprantu rusu kalbos,gal kas gali youtube description sito video isverst? ten kazka raso apie reanimacija, 8 luzusius sonkaulius ir zandikauli. tai tas vyras isgyveno?
Anonimas
5503
Va dėl ko dideliu lanku aplenkiu pėsčiuosius ir dviratininkus. Nežinosi kada nugrius po ratais...
Anonimas
5503
damn...
Anonimas
5503
stiiiiirike!!!
tomas1996
5503
taigi rusijoj tj neziauru butu
Sak_Mai_Dik
5503
pzdc..
|

